شارژ رایگان به ازای مشاهده

شارژ رایگان به ازای مشاهده


به دلیل ایجاد برخی تغییرات در وب سایت «موقتا غیر فعال»


هرکس از فروشگاه پاتوق خرید دیدن کند، شانس برنده شدن شارژ رایگان ایرانسل و یا همراه اول را دارد. بدین صورت که ما در طول هر ماه، 5 عدد کد شارژ تلفن همراه را در پنج روز مختلف در بین محصولات فروشگاه قرار خواهیم داد. هرکس از فروشگاه دیدن کند شانس برنده شدن دارد. برای کسب اطلاعات تکمیلی اینجا کلیک کنید.

به دلیل ایجاد برخی تغییرات در وب سایت «موقتا غیر فعال»

سلام خدمت شما همراهان همیشگی.

هدیه ای کوچک برای بینندگان فروشگاه اینترنتی پاتوق خرید.

هرکس از فروشگاه پاتوق خرید دیدن کند، شانس برنده شدن شارژ رایگان ایرانسل و یا همراه اول را دارد. بدین صورت که ما در طول هر ماه، 5 عدد کد شارژ تلفن همراه (ایرانسل و یا همراه اول و فعلا 10000 ریالی) را در پنج روز مختلف در بین محصولات فروشگاه قرار خواهیم داد. به عنوان مثال از روز یکم تا سی ام ماه، در روزهای 3 ، 10 ، 17 ، 24 و 29 کد شارژ مورد نظر را بین محصولات یکی از شاخه های فروشگاه قرار خواهیم داد. هرکس از فروشگاه دیدن کند شانس مشاهده کد شارژ و استفاده از آن را دارد. مسلما هرکس زودتر کد شارژ را رویت کند می تواند از آن استفاده کند.

برای تداوم اهدای شارژ از طرف فروشگاه پاتوق خرید، لازم است اولین نفری که کد شارژ را رویت و از آن استفاده کرد، به همین صفحه مراجعه کرده و مشخصات خود را شامل نام، نام خانوادگی، سن، شهر، و تاریخ و ساعت استفاده از شارژ را در پایین همین صفحه در قسمت ارسال نظر شما ارسال کند تا سایر دوستان نیز مشاهده کنند. (به عنوان مثال: احمد احمدی 26 ساله از شیراز، 7 مهر 93 ساعت 19:57) از همکاری صمیمانه شما سپاسگزاریم.