شارژ رایگان به ازای عضویت

شارژ رایگان به ازای عضویت


هرکس در گروه اینترنتی پاتوق خرید عضو شود، شانس برنده شدن شارژ رایگان ایرانسل و یا همراه اول را دارد. بدین صورت که ما در هر ایمیلی که به گروه ارسال می کنیم، یک عدد کد شارژ تلفن همراه را در متن ایمیل قرار خواهیم داد. مسلما هرکس کد شارژ را زودتر ببیند می تواند از آن استفاده کند. بنابراین هر ایمیل = یک کد شارژ تلفن همراه رایگان. برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش عضویت در گروه اینجا را ببینید.


عضویت در گوگل گروپ PatoghKharid.ir

هرکس در گروه اینترنتی پاتوق خرید عضو شود، شانس برنده شدن شارژ رایگان ایرانسل و یا همراه اول را دارد. بدین صورت که ما در هر ایمیلی که به گروه ارسال می کنیم، یک عدد کد شارژ تلفن همراه را در متن ایمیل قرار خواهیم داد. دقت کنید: هر ایمیلی، نه هر هفته یا یک ماه. یعنی اگر ما بخواهیم هر روز هم برای شما ایمیل ارسال کنیم، باید حتما در متن آن ایمیل، کد شارژ قرار داشته باشد. مسلما هرکس کد شارژ را زودتر ببیند می تواند از آن استفاده کند. بنابراین هر ایمیل = یک کد شارژ تلفن همراه رایگان.

عضویت در گوگل گروپ PatoghKharid.ir

 

عضویت در گروه PatoghKharid بسیار آسان است. برای عضویت کافیست مراحل زیر را انجام دهید.

 

اگر جیمیل دارید:

1. وارد اکانت جیمیل خود شوید. (از اینجا)

2. روی آدرس زیر کلیک کنید

https://groups.google.com/forum/?hl=fa#!forum/patoghkharid/join

3. مطابق شکل زیر، تنظیم 1 را انجام داده و دکمه "پیوستن به این گروه" را انتخاب کنید. دقت کنید که تنظیم 1 را درست انتخاب کرده باشید. در غیر این صورت ممکن است ایمیل ما و در نتیجه کد شارژ رایگان را در ایمیل خود دریافت نکنید.

googlegroup1

 

در صورتی که اکانت جیمیل ندارید:

1. روی آدرس زیر کلیک کنید

https://groups.google.com/forum/?hl=fa#!forum/patoghkharid/join

2. مطابق شکل زیر، آدرس ایمیل خود و متن داخل عکس را وارد کرده، روی دکمه "مشترک شدن" کلیک کنید. یک ایمیل با عنوان "تایید کردن ثبت نام" برای شما ارسال خواهد شد. وارد ایمیل خود شده، روی دکمه "پیوستن به این گروه" کلیک کنید. ثبت نام شما به پایان رسید.

 

googlegroup2